Reklama

Krotoszyn. Pracownicy ochrony zdrowia zrobią zakupy o 10 procent taniej!

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Pracownicy ochrony zdrowia zrobią zakupy o 10 procent taniej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sieć sklepów Netto wprowadza 10-procentowy rabat na zakupy dla pracowników ochrony zdrowia. Z rabatu będzie można skorzystać m.in. w sklepie Netto przy ulicy Kobylińskiej 5 w Krotoszynie.

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa i w ramach podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z epidemią – sieć sklepów Netto wprowadza 10-procentowy rabat na zakupy dla pracowników ochrony zdrowia.

 

Na terenie powiatu krotoszyńskiego pracownicy ochrony zdrowia mogą zrobić zakupy w Netto przy ulicy Kobylińskiej 5 w Krotoszynie. 10-procentowa zniżka na zakupy obowiązuje w godzinach od 20:00 do 23:00 od poniedziałku do soboty. Zniżka dotyczy wszystkich produktów, oprócz alkoholu i papierosów. Regulamin akcji dostępny jest u kierownika sklepu.

 

Tak jak wiosną, na początku pandemii, chcemy w ten sposób wyrazić ogromną wdzięczność tym, którzy każdego dnia walczą ze skutkami pandemii i służą chorym. Dlatego też, obserwując dynamicznie pogarszającą się sytuację, podjęliśmy decyzję o przywróceniu rabatu na zakupy w naszej sieci dla pracowników ochrony zdrowia. Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych warunkach te osoby pracują i na jakie ryzyko są narażone, wykonując swoje obowiązki w nadzwyczajnej sytuacji – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE