Reklama

Krotoszyn. Oddział wewnętrzny wznowił przyjęcia pacjentów

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Oddział wewnętrzny wznowił przyjęcia pacjentów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wstrzymanie przyjęć na oddział wewnętrzny z pododdziałem kardiologicznym szpitala w Krotoszynie, związany był z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa u czterech osób z personelu oddziału.

Zakażony był lekarz, pielęgniarki i salowa. Badania na obecność koronawirusa przeprowadzono także u pozostałego personelu oddziału wewnętrznego krotoszyńskiego szpitala oraz u 11 pacjentów, którzy przebywali na oddziale. Wszyscy mieli wynik negatywny.

 

Z tych 11 pacjentów 3 odesłano do domu. Dziś na oddziale przebywa 9 pacjentów. Oddział jest zamknięty od wczoraj (5 października - przyp. red.) do 8 października. Nowi pacjenci nie są przyjmowani – mówiła kilka dni temu Natalia Snadna z krotoszyńskiego sanepidu.
 

Cztery osoby z dodatnim wynikiem na obecność koronawirusa przebywają w izolacji domowej.

Natomiast ponowne pobranie wymazów u pozostałych pracowników i pacjentów oddziału wewnętrznego, odbyło się wczoraj. Wyniki badań są negatywne.

 

Oddział Wewnętrzny z Pododdziałem Kardiologicznym Szpitala Powiatowego w Krotoszynie z dniem dzisiejszym (9 października – przyp. red.) wznowił przyjęcia pacjentów – informuje Sławomir Pałasz, rzecznik prasowy SP ZOZ w Krotoszynie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE