Władze Krotoszyna i powiatu krotoszyńskiego wraz z mieszkańcami miasta i przedstawicielami różnego rodzaju lokalnych organizacji uczcili 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Uroczystości rozpoczęła msza święta z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która odbyła się w kościele p.w. Błogosławionego Biskupa Kozala w Krotoszynie.
Następnie władze samorządowe powiatu i gminy Krotoszyn, delegacje organizacji społecznych, politycznych i kombatanckich oraz młodzież szkolna i harcerze udali się na zbieg ulic Konstytucji 3 Maja i Mickiewicza w Krotoszynie, gdzie pod tablicą upamiętniającą Konstytucję 3 Maja złożono wiązanki kwiatów.
Komentarze (0)