Reklama

Gmina Krotoszyn. Nie będzie wody. Doszło do awarii sieci

Opublikowano: 25 lutego 2021 15:04
Autor: Marta Popławska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie gminy Krotoszyn doszło do awarii sieci wodociągowej.

Reklama

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Krotoszynie - infomuje o awarii przyłącza wodociągowego w Chwaliszewie (gm. Krotoszyn). W związku z tym konieczne jest przeprowadzenie napraw i - co za tym idzie - czasowe wyłączenie dostaw wody w okolicy. 

W dniu 26 luty (piątek) 2021r. w godzinach od 08:00 do 15:00 w miejscowości Chwaliszew przy ul. Ostrowskiej 22 będą wykonywane prace naprawcze w związku z awarią na przyłączu wodociągowym. Z tego względu nastąpi zamknięcie dostaw wody dla ulicy: Ostrowskiej. Z wyżej wymienionych powodów na obszarach przylegających bezpośrednio do powyższej ulicy mogą nastąpić wahania ciśnienia oraz może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Woda o zmienionym kolorze nie jest niebezpieczna dla zdrowia. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Prace naprawcze na sieci wodociągowej będą prowadzone w piątek (26 luty 2021 r.).

 

W dniu 26 luty (piątek) 2021r. w godzinach od 08:00 do 15:00 w miejscowości Chwaliszew przy ul. Ostrowskiej 22 będą wykonywane prace naprawcze w związku z awarią na przyłączu wodociągowym. Z tego względu nastąpi zamknięcie dostaw wody dla ulicy: Ostrowskiej - informują przedstawiciele PGKiM w Krotoszynie. 

Na obszarach przylegających bezpośrednio do ulicy Ostrowskiej w Chwaliszewie mogą nastąpić wahania ciśnienia wody i chwiliowe pogorszenie jakości wody. 

 

Woda o zmienionym kolorze nie jest niebezpieczna dla zdrowia. Za powstałe utrudnienia przepraszamy - wskazują pracownicy Przedsiębiostwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.