Do wypadku doszło w rejonie ulic Sienkiewicza i Popiełuszki w Krotoszynie.
43-letnia krotoszynianka kierująca Citroenem nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych - mówi Paulina Potarzycka, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskiej policji.
15-letnia mieszkanka Krotoszyna została ranna. Po badaniach przeprowadzonych w krotoszyńskim szpitalu jej obrażenia zakwalifikowano jako "powyżej dni 7". 43-latka kierująca Citroenem była trzeźwa.
Postępowanie wyjaśniające szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku prowadzą krotoszyńscy policjanci.
Komentarze (0)