Reklama

Krotoszyn. Lodowisko będzie działać w święta? Sprawdź godziny otwarcia

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Lodowisko będzie działać w święta? Sprawdź godziny otwarcia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lodowisko przy krytej pływalni „Wodnik” w Krotoszynie ruszyło 12 grudnia. Jak będzie funkcjonować w święta? Czy od 24 do 27 grudnia będziemy mogli w Krotoszynie pojeździć na łyżwach?

Lodowisko w Krotoszynie przy ulicy Mahle 4 zostało otwarte 12 grudnia. W przeciwieństwie do lat ubiegłych – tym razem namiot, pod którym znajduje się lodowisko stanął już na stałe. Hala namiotowa jest też dłuższa, dzięki czemu zmieści się pod nią cała infrastruktura lodowiska. I osoby oczekujące np. na wyposażenie łyżew – nie będą już musiały marznąć.

 

Kasę, wypożyczalnie łyżew i barak socjalny chcemy ustawić w środku, wewnątrz namiotu, żeby po prostu osoby, które przychodzą nie stali na wietrze i deszczu, tylko mogli spokojnie poczekać w środku – obrazował Tomasz Niciejewski, prezes Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” w Krotoszynie.
 

GODZINY OTWARCIA LODOWISKA W KROTOSZYNIE

 

Standardowo krotoszyńskie lodowisko czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 21:00 oraz w soboty i w niedziele od godziny 10:00 do 21:00. Codziennie, od godziny 14:00 do godziny 15:00 lodowisko jest zamykane ze względu na przerwę techniczną.

 

W okresie świątecznym to się jednak zmieni.

 

W Wigilię (24 grudnia 2020 r.) lodowisko w Krotoszynie będzie nieczynne. Jednak już w kolejnych dniach będziemy mogli pojeździć na łyżwach.

25 – 26 grudnia 2020 r. (piątek – sobota) lodowisko w Krotoszynie będzie otwarte w godzinach od 13:00 do 21:00.

27 grudnia 2020 r. (niedziela) lodowisko będzie otwarte od godziny 10:00 do 21:00.Ze względu na trwającą epidemię koronawirusa na krotoszyńskim lodowisku obowiązują obostrzenia związane z limitem osób. Z lodowiska jednocześnie może korzystać maksymalnie 60 osób.

 

 

CENY BILETÓW NA KROTOSZYŃSKIM LODOWISKU:

 • Dzieci do lat 5 – bezpłatnie

 • Bilet ulgowy (dzieci od lat 5, uczniowie, studenci, osoby niepełnosprawne) – 7 zł (od poniedziałku do piątku), 8 zł (sobota, niedziela, święta)

 • Bilet normalny – 10 zł (od poniedziałku do piątku), 12 zł (sobota, niedziela, święta)

 • Bilet grupowy (min. 15 osób) – 7 zł (cały tydzień)

 • Wypożyczenie łyżew – 6 zł

 •  

   

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE