Reklama

Krotoszyn. Konkurs o obronie praw dziecka rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Konkurs o obronie praw dziecka rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zorganizował go Hufiec Pracy w Krotoszynie, a wzięli w nim udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu krotoszyńskiego.

Mowa o wojewódzkim konkursie multimedialnym „W obronie praw dziecka - działalność Janusza Korczaka”, którego hufcowy etap przeprowadził Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie. Zadaniem uczestników konkursu wykonanie prezentacji na ww. temat, zaś jego celem m. in. zachęcenie młodzieży do poznania życia i działalności zasłużonych Polaków, kształtowanie postaw patriotycznych uczestników OHP, popularyzacja i doskonalenie umiejętności pracy z programami multimedialnymi uczestników OHP czy zachęcanie uczestników OHP do prezentowania swoich umiejętności twórczych.

 

W sumie do hufca wpłynęło 18 prac. Komisja konkursowa wybrała trzy najlepsze prezentacje oraz jedno wyróżnienie. Zwycięską pracę wykonała Natalia Stefańska, uczennica klasy II Branżowej Szkoły I Stopnia „Fachowiec” w Krotoszynie. Drugie miejsce zajęła Amelia Nowacka (uczennica klasy 1 Branżowej Szkoły I Stopnia w Kobylinie), a trzecie Patryk Bajka (uczeń klasy 3 z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach).

 

Komisja wyróżniła także pracę Nikodema Skupina, z klasy 3 Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie. Nagrody dla laureatów konkursu ufundowała WWK OHP w Poznaniu. Natomiast nagroda dla osoby wyróżnionej została pozyskana od sponsora.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE