Reklama

Krotoszyn. Koniec z płatnościami gotówkowymi w urzędzie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Krotoszyn. Koniec z płatnościami gotówkowymi w urzędzie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miejski w Krotoszynie planuje całkowicie zrezygnować z możliwości płatności gotówkowych w magistracie. Kiedy te zmiany wejdą w życie?

Reklama

Od 1 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie będzie można dokonać tylko bezgotówkowych płatności.

Urząd Miejski w Krotoszynie od kilku lat przyjmuje płatności w formie bezgotówkowej. Zapłata podatków i opłat w formie bezgotówkowej z wykorzystaniem kart płatniczych (VISA, MASTERCARD), telefonu (BLIK) oraz bankowości internetowej jest coraz powszechniejsza wśród mieszkańców. Dotychczas mieszkańcy mogli dokonać płatności zarówno gotówką, jak i w formie bezgotówkowej. Od 1 kwietnia 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie zostanie wprowadzona zmiana - będzie możliwość płatności wyłącznie w formie bezgotówkowej.

Jednym z wielu argumentów przemawiającym za wprowadzeniem operacji bezgotówkowych jest coraz powszechniejsze korzystanie z kart płatniczych oraz bankowości internetowej. W tym miejscu należy dodać, że wielkość wpłat gotówkowych na przestrzeni ostatnich lat uległa znacznemu zmniejszeniu, w 2021 roku wpłaty gotówkowe były ok. 3 razy mniejsze niż w 2016 r. Rozwiązanie to obniży również koszty związane z dotychczasowym funkcjonowaniem Urzędu Miejskiego w Krotoszynie.

Mieszkańcy, korzystający z płatności gotówkowych nadal będą mogli nieodpłatnie dokonać wpłaty na rzecz gminy Krotoszyn z tytułu podatków i opłat lokalnych w oddziale banku Santander Bank Polska S.A. oraz placówkach Poczty Polskiej zlokalizowanych na terenie gminy Krotoszyn.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy