Reklama

Krotoszyn. Kiedy ruszy lodowisko? Jakie będą obostrzenia?

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Kiedy ruszy lodowisko? Jakie będą obostrzenia? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielu mieszkańców powiatu krotoszyńskiego – zwłaszcza tych najmłodszych – czeka na otwarcie lodowiska w Krotoszynie

Pierwotnie lodowisko przy krytej pływalni Wodnik w Krotoszynie miało zostać otwarte – tak jak w ubiegłych latach – w Mikołajki, 6 grudnia.

 

OTWARCIE LODOWISKA W KROTOSZYNIE

Jednak prace nad otwarciem się przedłużyły o kilka dni. Dlatego też oficjalne otwarcie krotoszyńskiego lodowiska przy ulicy Mahle 4 nastąpi w najbliższą sobotę, 12 grudnia.

W przeciwieństwie do lat ubiegłych – tym razem namiot, pod którym znajduje się lodowisko stanął już na stałe. Hala namiotowa jest też dłuższa, dzięki czemu zmieści się pod nią cała infrastruktura lodowiska. I osoby oczekujące np. na wyposażenie łyżew – nie będą już musiały marznąć.

 

Kasę, wypożyczalnie łyżew i barak socjalny chcemy ustawić w środku, wewnątrz namiotu, żeby po prostu osoby, które przychodzą nie stali na wietrze i deszczu, tylko mogli spokojnie poczekać w środku – obrazował kilkanaście dni temu na łamach portalu krotoszynska.pl Tomasz Niciejewski, prezes Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” w Krotoszynie.

 

LODOWISKO W KROTOSZYNIE - GODZINY OTWARCIA

Lodowisko w Krotoszynie czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 21:00 oraz w soboty i w niedziele od godziny 10:00 do 21:00.

Codziennie, od godziny 14:00 do godziny 15:00 lodowisko będzie zamykane ze względu na przerwę techniczną.

W tym roku jednak – ze względu na trwającą epidemię koronawirusa – na krotoszyńskim lodowisku wprowadzono dodatkowe obostrzenia.

Będzie to inny sezon, niż w ubiegłych latach ze względu na sytuację epidemiczną w kraju. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo prosimy wszystkich korzystających o stosowanie się do zaleceń – podkreślają pracownicy CSiR „Wodnik” w Krotoszynie.

Na lodowisku będzie obowiązywał limit 60 osób.

 

CENY BILETÓW NA KROTOSZYŃSKIM LODOWISKU:

  • Dzieci do lat 5 – bezpłatnie
  • Bilet ulgowy (dzieci od lat 5, uczniowie, studenci, osoby niepełnosprawne) – 7 zł (od poniedziałku do piątku), 8 zł (sobota, niedziela, święta)
  • Bilet normalny – 10 zł (od poniedziałku do piątku), 12 zł (sobota, niedziela, święta)
  • Bilet grupowy (min. 15 osób) – 7 zł (cały tydzień)
  • Wypożyczenie łyżew – 6 zł
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE