Reklama

Krotoszyn. Integracyjne pieczenie ziemniaka w Hufcu Pracy [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Integracyjne pieczenie ziemniaka w Hufcu Pracy [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Impreza zorganizowana przez krotoszyński Hufiec Pracy, połączona była z bardzo popularną wśród młodzieży grą paintball.

„Święto pieczonego ziemniaka”, połączone z grą rekreacyjną „paintball”, zorganizowano w minioną środę, 23 września. Impreza integracyjna zorganizowana została w lesie krotoszyńskiego nadleśnictwa, gdzie mieści się specjalna infrastruktura, obsługiwana przez firmę „Scorpion Paintball Krotoszyn”.

 

Celem inicjatywy była integracja uczestników z różnych szkół, promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, promowanie wartości zdrowej sportowej walki w duchu fair play – wyjaśnia Zbigniew Kurzawa, komendant HP 15-2 w Krotoszynie.

 

Pogoda sprzyjała uczestnikom zabawy, dzięki czemu młodzież w pełni mogła skorzystać z uroków leśnych krajobrazów i scenerii. Ci zaś przystępując do rywalizacji w paintballu, podzieleni zostali na grupy oraz przeszkoleni co do zasad obowiązujących w trakcie zajęć. Później już nic nie stało na przeszkodzie, aby przystąpić do wzajemnych potyczek, realizując rozmaite, przygotowane przez animatorów tej gry scenariusze. Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami młodzież miała możliwość skonsumowania posiłku oraz napić się wody i herbaty.

Foto. Hufiec Pracy Krotoszyn

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE