Reklama

Krotoszyn. Ile osób chce się zaszczepić przeciwko koronawirusowi? Jest lista

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Ile osób chce się zaszczepić przeciwko koronawirusowi? Jest lista - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szpital w Krotoszynie – tak jak 43 inne szpitale w Wielkopolsce – będzie realizował szczepienia przeciwko koronawirusowi dla personelu medycznego.

Szpital w Krotoszynie znalazł się na liście 509 szpitali w Polsce, w których realizowane będą szczepienia przeciwko koronawirusowi na tzw. „etapie zero”. W pierwszej kolejności zaszczepieni zostaną pracownicy szpitali, przychodni i aptek.

 

Pierwotnie szpitale węzłowe – w tym szpital w Krotoszynie – do 20 grudnia 2020 r. miały zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego szpitala oraz pracowników przychodni i aptek, którzy chcą się zaszczepić przeciwko COVID-19.

 

Termin ten został jednak przedłużony do poniedziałku, 28 grudnia 2020 r.

 

Wszystkich chętnych pracowników służby zdrowia (m.in. lekarzy, lekarzy dentystów, felczerów, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy - również kontrakty, umowy b2b itp.) zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. (62) 58-21-201 oraz (62) 582-13-34 lub mailowo: szczepi[email protected] – wskazuje Sławomir Pałasz, rzecznik prasowy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

KROTOSZYN. ILE OSÓB CHCE SIĘ ZASZCZEPIĆ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI?

Lista chętnych jest więc cały czas otwarta. Na ten moment wiadomo jednak, że już większość pracowników szpitala – zarówno medycznych jak i niemedycznych – zdecydowało się zaszczepić przeciwko koronawirusowi.

 

W tej chwili na liście jest 300 pracowników szpitala w Krotoszynie. To większość personelu – podkreśla Hanna Bartoszak z SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Nie tylko pracownicy szpitala mogą skorzystać ze szczepienia przeciwko koronawirusowi na tak zwanym „etapie zero”. W pierwszej kolejności szczepionki otrzymać mogą wszyscy chętni pracownicy sektora ochrony zdrowia – a więc m.in. pracownicy aptek i przychodni.

 

Ilu z nich zapisało się na szczepionkę przeciwko koronawirusowi w krotoszyńskim szpitalu?

 

W tej chwili na liście jest 150 osób spoza naszego szpitala – mówi koordynatorka szczepień w SP ZOZ Krotoszyn.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE