Reklama

Krotoszyn. Farba i wałki poszły w ruch. PiS szykuje nową siedzibę [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Farba i wałki poszły w ruch. PiS szykuje nową siedzibę [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze nie dawno biuro poselskie oraz krotoszyńskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, mieściło się przy ulicy Rawickiej. Niebawem jednak posłów i lokalnych członków partii rządzącej, będzie można odwiedzać w centrum miasta.

Lokal przy ul. Rynek 1 w Krotoszynie, niebawem stanie się siedzibą struktur Prawa i Sprawiedliwości w powiecie krotoszyńskim. Właśnie nabiera rumieńców, bo lokalni notable PiS, wzięli do ręki wałki oraz farby i nadają mu odpowiedniego kolorytu.Pełni energii, że będzie to silny impuls do poszerzania wpływów i możliwości politycznych Prawa i Sprawiedliwości w powiecie krotoszyńskim oraz zwiększania poparcia dla polityki prowadzonej przez naszą partię, zajęliśmy się adaptacją nowego biura. Z tą nadzieją patrzymy w przyszłość – przyznaje Karolina Zaborek-Kulawska, rzecznik prasowy struktur PiS w Krotoszynie.

 

Nowa siedziba będzie także biurem poselskim jednego z parlamentarzystów partii rządzącej.

 

Bardzo cieszymy się i jesteśmy usatysfakcjonowani faktem, że poseł na Sejm RP Tomasz Ławniczak, postanowił otworzyć biuro w Krotoszynie. Ponadto tak atrakcyjna lokalizacja lokalu naszym zdaniem, będzie sprzyjać rozwojowi potencjału politycznego w lokalnym środowisku. Potrzebujemy pozytywnej energii i codziennego zaangażowania w pracy na rzecz lokalnego społeczeństwa i jesteśmy pełni nadziei na przyszłość – przyznają członkowie krotoszyńskiego PiS.

 

Oficjalne otwarcie biura zaplanowano na październik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE