Reklama

Krotoszyn. Dziś protest w obronie Polski w Unii Europejskiej

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Dziś protest w obronie Polski w Unii Europejskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś – 1 grudnia – w Krotoszynie odbędzie się kolejny protest. Tym razem w obronie Polski w Unii Europejskiej.

Polska wstępnie zawetowała unijny budżet budżet na lata 2021-27 i Fundusz Odbudowy UE po koronakryzysie. Wszystko przez to, że państwa Unii Europejskiej chcą, by dostęp do środków unijnych był powiązany z praworządnością.

 

Spora grupa Polaków nie zgadza się z decyzją rządu Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego dziś – 1 grudnia – w wielu miastach w Polsce zapowiedziano protesty.

 

Protest „W obronie Polski w Unii Europejskiej” odbędzie się także w Krotoszynie. Mieszkańcy Krotoszyna spotkają się dziś – 1 grudnia – o godzinie 17:00 przed ratuszem w Krotoszynie.

 

Przyłączmy się do tego protestu samorządowców w obronie Polski w UE. We wtorek 1 grudnia o 17:00 przyjdź pod swój urząd miasta z flagą Polski, flagą UE i światełkiem (np. świeczka, lampion, latarka, telefon komórkowy itp). Zachowaj odstęp 2m od innych. Pokażmy tłumnie naszym przyjaciołom z zagranicy, że działania partyjnej wierchuszki PiS nie mają żadnej legitymacji społecznej. Pokażmy nasze światełka nadziei w tym mrocznym czasie – podkreślają organizatorzy krotoszyńskiego protestu.

 

Weźmiecie udział?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE