Reklama

Krotoszyn. Dyrektor Przedszkola nr 1 "Miś Uszatek" przeszła na emeryturę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Przedszkola nr 1 w Krotoszynie "Miś Uszatek" przeszła na emeryturę. Kto zastąpi Arletę Jaśkowiak?

Reklama

Arleta Jaśkowiak od 2013 roku pełniła funkcję dyrektora Przedszkola nr 1 "Miś Uszatek" w Krotoszynie, ale z placówką związana była przez 40 lat kariery zawodowej. 

Zaangażowanie pani dyrektor w działalność opiekuńczo-edukacyjną dzieci, serdeczność i oddanie, zaowocowały zbudowaniem wartościowych relacji w środowisku wychowanków, ich rodziców i pracowników - podkreślają pracownicy wydziału oświaty w krotoszyńskim urzędzie. 

Teraz Arleta Jaśkowiak przeszła na emeryturę. Kto ją zstąpi? 

Stanowisko dyrektora Przedszkola nr 1 w Krotoszynie, burmistrz Krotoszyna, przychylając się do wyniku postępowania Komisji Konkursowej, powierzył pani Halszce Kobierskiej - Obal, dotychczasowej nauczycielce Szkoły Podstawowej nr 4 im. Wojska Polskiego w Krotoszynie - wskazują krotoszyńscy urzędnicy. 

W imieniu burmistrza Krotoszyna podziękowania Arlecie Jaśkowiak i powierzenie stanowiska Halszce Kobierskiej-Obal przekazała Małgorzata Mielcarek, zastępca naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Krotoszynie.

Pani Arlecie Jaśkowiak, dziękujemy za rzetelną działalność zawodową, gratulujemy osiągnięć  i życzymy, by każdy kolejny dzień płynął w zdrowiu i niósł zadowolenie ze spełniania własnych pasji i marzeń. Pani Halszce Kobierskiej - Obal, życzymy zdrowia i skuteczności w realizacji podejmowanych zadań w porozumieniu z wszystkimi podmiotami współpracującymi z Przedszkolem - życzą pracownicy wydziału oświaty. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy