Reklama

Krotoszyn. Dariusz Kulawski po 30 latach służby przeszedł na emeryturę

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości St. kpt. Dariusz Kulawski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie przeszedł na emeryturę.

Dariusz Kulawski służbę w straży pożarnej pełnił przez 30 lat. Teraz przyszedł czas na zasłużoną emeryturę. 

W uroczystym zdaniu obowiązków dowódcy zmiany służbowej udział wziął Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie wraz ze swoją kadrą oraz czynni i emerytowani funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy powiatowej - wskazuje Mateusz Dymarski, zastępca oficera prasowego KP PSP w Krotoszynie. 

Dariusz Kulawski - dowódca zmiany JRG Krotoszyn - przed przejściem na emeryturę otrzymał słowa uznania i podziękowania od kolegów i kierownictwa komendy. 

Po słowach uznania i podziękowaniach z ust kierownictwa komendy za trzydziestoletnią służbę na rzecz drugiego człowieka w szeregach Państwowej Straży Pożarnej był czas na okolicznościowe życzenia od strażackiej braci - informuje Mateusz Dymarski. 

 

Dariusza Kulawskiego na stanowisku dowódcy zmiany JRG Krotoszyn zastąpi  dotychczasowy zastępca dowódcy zmiany - asp.sztab. Łukasz Kliś. 

Wykorzystując uroczysty moment Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie wręczył decyzje o przyznaniu nagród funkcjonariuszom realizującym działania międzynarodowe na terytorium Grecji oraz awansował dotychczasowego zastępcę dowódcy zmiany asp. sztab. Łukasza Klisia na stanowisko dowódcy zmiany. Awansowanym i nagrodzonym gratulujemy! - mówi zastępca oficera prasowego KP PSP w Krotoszynie. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy