#Movember to inicjatywa, której zadaniem jest zwrócenie uwagi na profilaktykę raka prostaty i innych nowotworów męskiego układu rozrodczego.
Do akcji przyłączyły się także krotoszyńskie urzędniczki, które namawiają mężczyzn do regularnych badań.
Fot. UM Krotoszyn
Panowie – badajcie się regularnie! Panie – przypominajcie mężczyznom, by dbali o swoje zdrowie! Niech nasza akcja będzie inspiracją do działań prozdrowotnych, a przede wszystkim do regularnych samobadań. Pamiętajmy, że razem możemy zmieniać świadomość i inspirować do dbania o zdrowie. Panowie, jesteśmy z Wami – zadbajcie o siebie! - zachęcają
Komentarze (0)