Reklama

Krotoszyn. Biedroneczki z życzeniami dla nauczycieli [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Biedroneczki z życzeniami dla nauczycieli [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czerwone serduszka i piękne życzenia dla pedagogów oraz pracowników oświaty, ślą przedszkolaki z krotoszyńskiej „Biedronki”.

W najbliższą środę, 14 października, nauczyciele a także pracownicy oświaty, obchodzić będą Dzień Edukacji Narodowej. Dlatego z okazji Dnia Nauczyciela dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 „Biedronka” w Krotoszynie składają im wszystkim, takie oto życzenia:

 

W Dniu Święta Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty biedroneczki z Przedszkola nr 2 życzą zdrowia, szczęścia, radości, uśmiechów na twarzy, cierpliwości, sukcesów w pracy zawodowej. Za trud waszej pracy serdecznie dziękujemy.Historia Dnia Nauczyciela w Polsce ma swoje początki w 1957 roku. Podczas Światowej Konferencji Nauczycielskiej w Warszawie ustalono, że dzień 20 listopada będzie Międzynarodowym Dniem Karty Nauczyciela i świętem nauczycieli. Konferencja została zorganizowana przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Ustawa z dnia 27 kwietnia 1972 roku, zwana Kartą praw i obowiązków nauczyciela, wprowadziła Dzień Nauczyciela obchodzony w rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. W 1982 roku Kartę praw i obowiązków nauczyciela zastąpiła Karta Nauczyciela, zmieniając nazwę święta na Dzień Edukacji Narodowej oraz wprowadzając przepis: Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE