Reklama

Krotoszyn. Darmowe autobusy na cmentarz [ROZKŁAD JAZDY]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Krotoszyn. Darmowe autobusy na cmentarz [ROZKŁAD JAZDY] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dojazd na krotoszyński cmentarz często jest utrudniony, zwłaszcza w okresie Wszystkich Świętych. Nie dość, że trzeba przebijać się samochodem przez miasto, to jeszcze jest problem z parkowaniem. Dlatego Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie postanowił uruchomić dodatkową linię, którą będzie można dojechać na cmentarz. Bezpłatnie.

W okresie Wszystkich Świętych Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie wprowadzi dodatkową linię, dzięki której będzie można za darmo dostać się na cmentarz i wrócić z niego miejskim autobusem. 

Bezpłatne dowozy będą funkcjonować od soboty (29 października) do wtorku (1 listopada).

Rozkład jazdy dodatkowej linii MZK

Dowozy na Cmentarz:

Linia I

  • Szosa Benicka - 8:30, 12:30
  • Osadnicza - 8:31, 12:31
  • Spokojna - 8:33, 12:33
  • Chopina - 8:34, 12:34
  • Kobylińska (Gabi-Plast) - 8:36, 12:36
  • Kobylińska (mleczarnia) - 8:37, 12:37
  • Fabryczna (PKS) - 8:40, 12:40
  • 23 Stycznia (SP 8) - 8:43, 12:43
  • Koźmińska (Lewiatan) - 8:45, 12:45
  • Przemysłowa (przychodnia) - 8:47, 12:47
  • Raszkowska III - 8:50, 12:50
  • Raszkowska I - 8:52, 12:52
Linia II

  • Raszkowska II (Bricomarche) - 9:00, 13:00
  • Wiśniowa - 9:05, 13:05
  • Stawna II - 9:08, 13:08
  • Stawna III - 9:11, 13:11
  • Ostrowska (Lewiatan) - 9:13, 13:13
  • Ogrodowskiego I - 9:15, 13:15
  • Ogrodowskiego III (basen) - 9:16, 13:16
  • Bolewskiego (przychodnia) - 9:18, 13:18
  • Zdunowska III (ZSP 3) - 9:22, 13:22
  • Zacisze - 9:24, 13:24
  • Piastowska (poczta) - 9:26, 13:26
  • Mały Rynek - 9:27, 13:27
  • Mickiewicza (Krotosz) - 9:29, 13:29
  • Raszkowska II (Bricomarche) - 9:32, 13:32
Odwozy z cmentarza:

Linia I

  • Raszkowska (Bricomarche) - 10:30, 15:30, 16:30
  • Raszkowska III - 10:33, 15:33, 16:33
  • Przemysłowa (przychodnia) - 10:36, 15:36, 16:36
  • Koźmińska II (Duet) - 10:39, 15:39, 16:39
  • Mickiewicza I - 10:42, 15:42, 16:42
  • Fabryczna (PKS) - 10:44, 15:44, 16:44
  • Kobylińska (mleczarnia) - 10:47, 15:47, 16:47
  • Kobylińska (Gabi-Plast) - 10:48, 15:48, 16:48
  • Chopina - 10:49, 15:49, 16:49
  • Spokojna - 10:50, 15:50, 16:50
  • Osadnicza - 10:51, 15:51, 16:51
  • Szosa Benicka -10:52, 15:52, 16:52
Linia II

  • Raszkowska I - 11:00, 16:00, 17:00
  • Mickiewicza I - 11:03, 16:03, 17:03
  • Floriańska - 11:05, 16:05, 17:05
  • Sienkiewicza - 11:07, 16:07, 17:07
  • Zdunowska (LO) 0 11:08, 16:08, 17:08
  • Staszica - 11:09, 16:09, 17:09
  • Bolewskiego (przychodnia) - 11:12, 16:12, 17:12
  • Ogrodowskiego (basen) - 11:13, 16:13, 17:13
  • Ostrowska Rondo - 11:15, 16:15, 17:15
  • Sulmierzycka - 11:17, 16:17, 17:17
  • Stawna III - 11:20, 16:20, 17:20
  • Stawna II - 11:22, 16:22, 17:22
  • Wiśniowa - 11:25, 16:25, 17:25
  • Raszkowska III - 11:27, 16:27, 17:27
  • Raszkowska I - 11:30, 16:30, 17:30
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy