Gmina Koźmin Wlkp. otrzymała 100 tys. zł dofinansowania na remont szatni na basenie kąpielowym przy ul. Pleszewskiej w Koźminie Wlkp.
Decyzję o przyznaniu dofinansowania dla gminy Koźmin Wielkopolski w ramach Programu “Szatnia na medal” podjął Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Środki pochodzą z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego – podkreślają władze Koźmina Wielkopolskiego.
Zakładany koszt inwestycji to 250 tysięcy złotych. Brakująca kwota zostanie dołożona z budżetu gminy. Najkorzystniejszą cenowo ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „KUBIAK” inż. Mariusz Kubiak z Krotoszyna i to właśnie ono zajmie się przebudową szatni.
To już drugie dofinansowanie dla gminy Koźmin Wlkp. w ramach Programu “Szatnia na medal”. W 2018 roku ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zostały zmodernizowane szatnie przy kompleksie sportowym na ul. Floriańskiej oraz zakupione kontenery szatniowe, które służą młodzieży uczestniczącej w zajęciach – podkreślają władze Koźmina Wlkp.
Komentarze (0)