Reklama

Koźmin Wlkp. Ubrania specjalne dla strażaków

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 7 kompletów trzyczęściowych ubrań specjalnych trafiło do Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wlkp.

Strażacy z OSP Koźmin Wlkp. zostali doposażeni w nowy sprzęt. Ubrania specjalistyczne pomogą im w działaniach ratowniczo - gaśniczych. 

Zakupione przez nas ubrania BALLYCLARE XENON PL 2.0 stanowią bardzo istotny element umundurowania Środków Ochrony Indywidualnej strażaka- ratownika. Dodatkowo są to najnowocześniejsze i jedne z najlepszych ubrań specjalnych dla strażaków - podkreślają strażacy z OSP Koźmin Wlkp. 

 

W sumie strażacy wzbogacili się o 7 kompletów ubrań. Każdy komplet składa się z trzech części - spodni, kurtki ciężkiej i kurtki lekkiej. Ubrania są zgodne z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi umundurowania strażackiego. 

Komplety zostały zakupione w ramach projektu:,,Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wielkopolskim w umundurowanie bojowe’’. Całość kosztowała 28 tys. 630 zł, a środki na zakup pochodziły z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Gminy Koźmin Wielkopolski.

Za sprawną realizację zamówienia dziękujemy firmie Kadimex z którą współpracujemy od samego początku w kwestii zakupu ubrań specjalnych - wskazują strażacy z OSP Koźmin Wlkp. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy