Reklama

Koźmin Wlkp. Szukają rąk do pracy

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Szukają rąk do pracy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz ogłosił nabór na jedno ze stanowisk urzędniczych.

Włodarz Koźmina Wlkp. poszukuje osoby chętnej do objęcia stanowiska – ds. księgowości wymiarowej w Referacie Podatków i Księgowości w koźmińskim magistracie. Jej zadaniem będzie m. in. prowadzenie spraw wymiaru, poboru, odroczeń, umorzeń i egzekucji podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego od osób prawnych, a także opracowywanie danych do projektu budżetu, propozycji zmian w zakresie powierzonych zadań.

 

Od kandydata oczekuje się m. in. obywatelstwa polskiego lub Unii Europejskiej, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych czy wykształcenia minimum średniego administracyjnego lub ekonomicznego, znajomości przepisów w zakresie podatków i opłat lokalnych, ordynacji podatkowej, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie a także umiejętności korzystania z aplikacji biurowych pakietu MS Office oraz programów do obsługi poczty elektronicznej i internetu.

 

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać lub złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski ul. Stary Rynek 11, biuro nr 13, w nieprzekraczalnym terminie do 21 lipca 2020 r. do godz. 10.00 (decyduje data wpływu do Urzędu) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko do spraw księgowości wymiarowej”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE