Reklama

Koźmin Wlkp. Szukają chętnego na szefa Klubu Malucha

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Szukają chętnego na szefa Klubu Malucha - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przewidywany termin rozpoczęcia pracy to styczeń 2021r. Dokumenty można składać do 23 października.

Maciej Bratborski, Burmistrz Koźmina Wlkp. chętnej osoby, która pokieruje koźmińskim Klubem Malucha. Praca na pół etatu. Dodatkowo jest możliwość zatrudnienia na kolejne pół etatu w roli opiekuna.

 

Od kandydatów poza obywatelstwem polskim lub UE, a także wyższego wykształcenia oczekuje się m.in. ukończonych studiów lub studiów podyplomowych na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologicznopedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza czy posiadania co najmniej trzyletniego stażu pracy lub wykonywania przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej obejmującej sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

 

Dokumenty należy przesłać lub złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, ul. Stary Rynek 11 (biuro nr 13) do 23 października 2020 r. do godz. 10.00 (decyduje data wpływu do urzędu) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko kierownika Klubu Malucha w Koźminie Wielkopolskim na ½ etatu”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE