Reklama

Koźmin Wlkp. Jutro kolejna akcja krwiodawców

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Jutro kolejna akcja krwiodawców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 13 września w Klubie Seniora w Koźminie Wlkp., przeprowadzona zostanie po raz 24. akcja poboru krwi. Podobnie jak w czerwcu, będzie przebiegała w reżimie sanitarnym.

Organizatorzy XXIV akcji poboru krwi liczą, że podobnie jak w czerwcu, również teraz krwiodawcy chętnie będą chcieli dzielić się życiodajną tkanką.

 

 

 

Jak podczas czerwcowej akcji nad bezpieczeństwem Dawców w obecnie trwającej pandemii oprócz organizatorów będą czuwali Druhowie z OSP Koźmin Wielkopolski oraz Harcerze z koźmińskiego Hufca. Aby zapewnić bezpieczną przestrzeń i odległości będą rozstawione namioty, w których dawcy będą mogli bezpiecznie wypełniać ankiety – zwraca uwagę Wiesław Głuszek, szef koźmińskich krwiodawców.

 

Rejestracja krwiodawców będzie trwała od godz. 9.30 do 13.30. Żeby jednak w dobie epidemii koronawirusa wszystko odbywało się sprawnie i bezpiecznie, osoby chętne do wzięcia udziału w akcji proszone są o kontakt telefoniczny 608 648 531 celem uzgodnienia wstępnej godziny przybycia i rejestracji.

 

Podobnie jak podczas czerwcowej akcji dla bezpieczeństwa swojego zdrowia i innych zakrywamy nos i usta maseczkami lub przyłbicami. Rękawiczki jednorazowe i dezynfekcję rąk oraz pomiar temperatury zabezpiecza RCKiK w Kaliszu – przypomina Wiesław Głuszek.

 

Patronat medialny nad akcja objęła „Gazeta Krotoszyńska”.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE