Służby ratunkowe dostały informacje o wypadku samochodu osobowego, który uderzył w drzewo na trasie Koźmin Wlkp. - Dobrzyca.
Na miejsce zadysponowano policję, zastęp z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie i zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzycy.
Autem podróżowała jedna osoba - kierujący pojazdem, który sam go opuścił przed przybyciem służb. Na szczęście nie wymagał hospitalizacji - mówił portalowi www.zpleszewa.pl st. kpt. Paweł Mimier z KP PSP w Pleszewie.
Strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia i usunęli z jezdni płyny eksploatacyjne. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
Komentarze (0)