reklama

Koźmin Wlkp. - Dobrzyca. Samochód osobowy uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. - Dobrzyca. Samochód osobowy uderzył w drzewo [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Autor: OSP Dobrzyca
Zobacz
galerię
5
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościDo wypadku doszło na trasie Koźmin Wlkp. - Dobrzyca, w miejscowości Polskie Olędry.
reklama

Służby ratunkowe dostały informacje o wypadku samochodu osobowego, który uderzył w drzewo na trasie Koźmin Wlkp. - Dobrzyca. 

Na miejsce zadysponowano policję, zastęp z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie i zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzycy. 

Autem podróżowała jedna osoba - kierujący pojazdem, który sam go opuścił przed przybyciem służb. Na szczęście nie wymagał hospitalizacji - mówił portalowi www.zpleszewa.pl st. kpt. Paweł Mimier z KP PSP w Pleszewie. 

Strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia i usunęli z jezdni płyny eksploatacyjne. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. 

reklama

 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo