Reklama

Reklama

Koźmin Wlkp. Burmistrz szuka speca od inwestycji

Opublikowano: ndz, 12 lip 2020 17:20
Autor:

Koźmin Wlkp. Burmistrz szuka speca od inwestycji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Właśnie ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze w Referacie Gospodarki Komunalnej i Inwestycji.

Reklama

Włodarz Koźmina Wlkp. poszukuje osoby chętnej do objęcia stanowiska – ds. inwestycji w Referacie Gospodarki Komunalnej i Inwestycji w koźmińskim magistracie. Jej zadaniem będzie m. in. przygotowanie, prowadzenie i rozliczanie inwestycji realizowanych przez gminę Koźmin Wielkopolski, współpraca z przewoźnikami w zakresie transportu publicznego osób, realizacja zadań należących do zarządcy drogi czy nadzór nad utrzymaniem czystości ładu i porządku na drogach.

 

Od kandydata oczekuje się m. in. obywatelstwa polskiego lub Unii Europejskiej, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych czy wykształcenia minimum średniego, znajomości problematyki samorządowej, a także umiejętności korzystania z aplikacji biurowych pakietu MS Office oraz programów do obsługi poczty elektronicznej i internetu, pracy w warunkach okresowego spiętrzenia zadań, pracy w zespole czy mile widziana znajomość zasad kosztorysowania robót budowlanych. 

 

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać lub złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski ul. Stary Rynek 11, biuro nr 13, w nieprzekraczalnym terminie do 21 lipca 2020 r. do godz. 10.00 (decyduje data wpływu do Urzędu) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko do spraw inwestycji”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.