Reklama

Koźmin Wlkp. Będzie więcej miejsc parkingowych

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Będzie więcej miejsc parkingowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Koźminie Wlkp. powstanie dodatkowy, buforowy parking.

Zaparkowanie samochodu w rejonie Zamkowej w Koźminie Wlkp. – zwłaszcza w czasie dużych imprez organizowanych na Zamku czy w bibliotece – graniczy z cudem. Dlatego też władze miasta postanowiły stworzyć dodatkowy, buforowy parking w tej części miasta.

- Chodzi o teren pomiędzy biblioteką a budynkiem wikariatu. Chcemy tam zrobić parking z wjazdem od Zamkowej – precyzuje Maciej Bratborski, burmistrz Koźmina Wlkp.

Na nowym parkingu ma znaleźć się miejsce dla 15 – 18 samochodów. - Msze w kościele, dni miasta, imprezy robione przez bibliotekę – wtedy brakuje miejsc – mówi Maciej Bratborski. I ma nadzieję, że parking rozwiąże problem w tej części miasta. Co ważne, będzie można zaparkować tam bezpłatnie.

– Ten rejon nie będzie objęty strefą płatnego parkowania – wskazuje włodarz Koźmina Wlkp.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE