Reklama

Koźmin. Niepokój radnego o działalność GOS.

Opublikowano:
Autor:

Koźmin. Niepokój radnego o działalność GOS. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koźmiński radny Karol Jankowiak, niepokoi się o sytuację miejscowego ośrodka sportu. Na ręce burmistrza złożył nawet interpelację w tej sprawie.

Miejscowego radnego zmartwiła głównie podwyżka opłat za zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży, jaką niedawno wprowadzono. Chciał wiedzieć też jakie inwestycje w place zabaw czy basen poczyniono w ostatnich 3 latach.

Kasa na sprzęt

- Opłata w szkółce nie wzrastała od 2015 r. W najbliższym czasie objęta zostanie ona certyfikacją Polskiego Związku Piłki Nożnej, która wymusza podnoszenie poziomu zarówno sportowego, jak i organizacyjnego – odpowiedział burmistrz Maciej Bratborski.

- Opłata, jaką ponoszą rodzice to nie jest opłata za trenowanie dziecka. W ramach tej opłaty dzieci dostają sprzęt sportowy czy finansowane są wyjazdy na turnieje piłkarskie – komentuje dodatkowo Sławomir Gruchała, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp.

Jak informuje szef GOS-u każde dziecko otrzymuje też na własność 2 dresy, strój treningowy oraz kurtkę i torbę. Dodatkowo z opłat rodziców kupowane są napoje na zajęcia, organizowane spotkania integracyjne czy dofinansowane wyjazdy na obozy.

Co jeszcze powiedziano na ten temat? Dowiesz się z kolejnego wydania Gazety Krotoszyńskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE