Reklama

Starosta krotoszyński zakażony koronawirusem !

Opublikowano:
Autor:

Starosta krotoszyński zakażony koronawirusem ! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Taką informację na portalu społecznościowego zamieścił sam zainteresowany – starosta krotoszyński Stanisław Szczotka.

W komunikacie czytamy, że wynik testu w kierunku obecności koronawirusa w jego organizmie, starosta krotoszyński otrzymał dziś. Ten zaś okazał się pozytywny.

 

Pragnę poinformować, iż od 26 września 2020 r. przebywam w kwarantannie domowej, jako że osoby z mojego najbliższego otoczenia są pracownikami DPS Baszków. W starostwie powiatowym przebywałem ostatni raz 25 września 2020 r. , czyli w ubiegły piątek. Obecnie, w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną ustalana jest lista osób, z którymi kontaktowałem się w czasie, gdy mogło dość do ewentualnej emisji wirusa. Na szczęście lista nie jest długa – zapewnia Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński.

 

Jednocześnie dodaje, że wicestarosta Paweł Radojewski, który obecnie kieruje pracami powiatu oraz jego jednostkami, wówczas przebywał na urlopie.

 

Więc jednostki powiatu oraz służby i inspekcje w powiecie pracują bez zakłóceń. Bardzo dziękuję panu Pawłowi Radojewskiemu za te działania i całodobową obecnie służbę. Dodam, że przechodzę chorobę z lekkimi objawami typowymi dla COVID-19 i mam nadzieję, że tak pozostanie – stwierdza w komunikacie starosta.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE