Reklama

Krotoszyn. Nagrody za promocję szczepień. Kto wygrał?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Władze Krotoszyna zorganizowały konkurs na najlepsze hasło promujące szczepienia przeciwko koronawirusowi. Kto zwyciężył?

209 osób wzięło udział w konkursie  „STOP COVID-19 – SZCZEPIĘ SIĘ” zorganizowanym przez gminę Krotoszyn. Zadanie konkursowe polegało na wymyśleniu krótkiego hasła promującego szczepienia przeciwko koronawirusowi. 

W regulaminowym terminie do Urzędu Miejskiego w Krotoszynie wpłynęło 209 zgłoszeń. Po sprawdzeniu poprawności i właściwości zgłoszeń, do dalszego etapu konkursu zakwalifikowano 197 zgłoszeń. Komisja konkursowa spośród 197 krótkich haseł promujących szczepienia przeciw Covid-19, wyłoniła zwycięzców i nagrodzonych - wskazują władze Krotoszyna.

W konkursie zwyciężył Mariusz Zieliński, który przesłał hasło "„Nawet jedno szczepienie ma ogromne znaczenie!”. W nagrodę otrzymał on laptop.

Kolejne dwie nagrody - rowery - trafiły do pań - Jagody Adamczyk za hasło "„Zaraź się rozsądkiem, a nie wirusem. Idź się zaszczep i żyj dumnie!” oraz Małgorzaty Juśkiewicz za hasło „Idę do szczepienia, by zatrzymać zakażenia.”

Z pozostałych 194 haseł komisja konkursowa wybrała 100, których autorzy otrzymali karnety na usługi Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik. 

Ponadto komisja konkursowa, spośród haseł niespełniających warunków regulaminu, postanowiła wyróżnić dodatkowo za inwencję twórczą i pomysłowość Panie Martynę Bzodek i Angelikę Barańską oraz Panów Sławomira Bzodka i Piotra Krystka - wskazują władze Krotoszyna. 

Nagrody konkursowe zostały zakupione ze środków przekazanych przez MSWiA, mających na celu finansowanie działań promocyjnych i zwiększenie liczby mieszkańców, w szczególności w wieku 60+, poddających się szczepieniu przeciw COVID-19.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy