Reklama

Konkurs filmowy dla młodzieży oraz studentów

Opublikowano:
Autor:

Konkurs filmowy dla młodzieży oraz studentów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zgarnięcia wysokie nagrody pieniężne a także cenne nagrody rzeczowe.

Chodzi o II Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży pod hasłem „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”, organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Jego celem jest m.in. promowanie wśród młodzieży, a w szczególności uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów uczelni wyższych o profilu rolniczym bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa a także popularyzowanie "Wizji Zero w rolnictwie", międzynarodowej kampanii społecznej.

 

Konkurs przeznaczony jest dla wspomnianych wyżej osób. Każda z nich może zgłosić tylko jedną wykonaną indywidualnie pracę na temat co najmniej jednego z filarów Strategii „Wizji Zero” ze szczególnym zwróceniem uwagi na dobrostan rolnika. Praca ta powinna być wykonana i nadesłana w postaci pliku wideo w formacie AVI lub MPEG-4. Długość nagrania od 30 sekund do 2 minut. Termin nadsyłania prac upływa 30 września.

 

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda pieniężna w wysokości 4.500 zł a także liczne nagrody rzeczowe m.in. sportowa kamera, słuchawki bezprzewodowe oraz smartwatch. Nie mniej cenne nagrody, także pieniężne, czekają na pozostałych uczestników konkursu.

 

Szczegółowe informacje wraz z pełnym regulaminem i załącznikami zainteresowani mogą znaleźć na stronie KRUS.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE