Reklama

Kolejny protest rolników. Zablokowana droga krajowa nr 15 [ZDJĘCIA I FILM]

Opublikowano:
Autor:

Kolejny protest rolników. Zablokowana droga krajowa nr 15 [ZDJĘCIA I FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Protest rolników w powiecie krotoszyńskim. Rolnicy najpierw ruszyli maszynami z Nowej Obry i jadą w kierunku Krotoszyna. W Bożacinie zablokują drogę w krajową nr 15. Policja wyznaczyła objazdy przez Rozdrażew. Pojazdy są kierowane na objazd są już w Koźminie Wlkp. oraz w Krotoszynie.

Protest rolników. Zablokowana droga DK nr 15 pomiędzy Krotoszynem a Koźminem Wlkp. Rolnicy protestują w Bożacinie.

 

Protest rolników w powiecie krotoszyńskim. Rolnicy najpierw ruszyli maszynami z Nowej Obry i jadą w kierunku Krotoszyna. W Bożacinie zablokują drogę w krajową nr 15. Policja wyznaczyła objazdy przez Rozdrażew. Pojazdy są kierowane na objazd są już w Koźminie Wlkp. oraz w Krotoszynie. 

 

Protestujący rolnicy zapowiadają, że ich akcja potrwa jeszcze około dwóch godzin - czyli mniej więcej do godz. 13.30. Zaznaczają również, że autobusy komunikacji publicznej są przepuszczane i nie ma ryzyka opóźnień w tych środkach lokomocji. 

 

Rolnicy protestują przeciwko małej opłacalności produkcji, importowi produktów rolnych oraz braku działań rządu w celu poprawy ich sytuacji.

 

Rolnicy przeprowadzi protest ostrzegawczy kilkanaście dni temu. Wtedy przejechali w żółwim tempie z Nowej Obry aż do Krotoszyna. Jak twierdzą protesty, które odbyły się w całym kraju, nie przyniosły żadnych efektów, więc dziś zaostrzają formę strajku. Kulminacją ma być blokada Warszawy za kilka dni.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE