Reklama

Kobylin. Chodnik został przebudowany [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Kobylin. Chodnik został przebudowany [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyły się prace związane z budową nowego chodnika przy ulicy Leszczyńskich w Kobylinie.

Budową nowego chodnika przy ulicy Leszczyńskich w Kobylinie zajmowało się Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe MAL – POL Józefa Krysia z Krotoszyna.

Firma złożyła najlepszą cenowo ofertę w ogłoszonym przez gminę Kobylin, chcąc za wykonanie nowego chodnika 89.329,11 zł brutto. Jej konkurent – przedsiębiorstwo Gembiak – Mikstacki z Krotoszyna – zaoferował 107.863,14 zł brutto.

Dlatego też to właśnie firma Józefa Krysia zajmowała się przebudową chodnika przy ulicy Leszczyńskich w Kobylinie.

 

W ramach inwestycji wykonawca wykonał m.in. koryto pod warstwy konstrukcyjne, profilowanie i zagęszczenie podłoża, podbudowę, ustawił betonowe obrzeża oraz położył nową nawierzchnię chodnika i zjazdów z kostki brukowej w kolorze szarym i czerwonym.

 

Cała inwestycja kosztowała 89.002 zł. Prace już się zakończyły. W ich oficjalnym odbiorze wzięli udział: burmistrz Kobylina Tomasz Lesiński, naczelnik wydziału inwestycji i rozwoju w kobylińskim urzędzie – Anita Danielczyk oraz radny Andrzej Maćkowiak, wykonawca Józef Kryś i kierownik budowy.

 

Dzięki nowej nawierzchni chodnika mieszkańcy mogą poruszać się bezpieczniej, a kolejna część miasta wygląda estetycznie i ładnie – podkreślają pracownicy kobylińskiego urzędu.

 

Zdjęcia: UM Kobylin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE