Reklama

Karolina Zaborek-Kulawska nie będzie brać udziału w prywatnych spotkaniach radnych

Opublikowano:
Autor:

Karolina Zaborek-Kulawska nie będzie brać udziału w prywatnych spotkaniach radnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niezrozumiałe i oburzające – w takich ostrych słowach Karolina Zaborek-Kulawska komentuje brak odpowiedzi ze strony włodarza Sulmierzyc na wnioski składane przez rajców

Tylko w tym roku wpłynęło ich aż 29, ale tylko 2 doczekały się reakcji.

- Czy to jest zgodne z prawem? W poprzedniej kadencji takie rzeczy nie miały miejsca. Władza ma wyraźny problem z podejmowaniem decyzji – podkreśla Karolina Zaborek-Kulawska, radna z Prawa i Sprawiedliwości.

Burmistrz Dariusz Dębicki tłumaczy, że kwestie poruszane we wnioskach mieli omówić radni i wspólnie zdecydować – które zadania są priorytetowe na ten rok, które na lata następne.

I tu z wyjaśnieniami pospieszył Kamil Łopuszyński. Przypomniał, że takie spotkanie było, tylko radna z PiS nie wzięła w nim udziału.

- Wszyscy dostali zaproszenie - no i byli wszyscy poza panią Karoliną. A pani również dostała zaproszenie na to spotkanie – zwrócił się do koleżanki z rady – Kamil Łopuszański.

Ale Karolina Zaborek-Kulawska mówi wprost, że nie ma zamiaru brać udziału w prywatnych, nieformalnych spotkaniach rajców.

- Nie mam zamiaru, ochoty, a tym bardziej obowiązku brać udziału w prywatnych, nieformalnych spotkaniach w lokalu jednego z rajców, zwłaszcza kiedy dotyczą tematyki, która powinna być oficjalnie procedowana i transmitowana podczas naszych wspólnych posiedzeń – wskazuje radna.

I podkreśla, że jeżeli rada zdecyduje się na oficjalne spotkanie w urzędzie, to ona bardzo chętnie weźmie w nim udział.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE