Reklama

Horoskop

Opublikowano:
Autor:

Horoskop - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

BARAN (21 III - 19 IV) Kontynuuj podjęte zadania aż do ich pomyślnego wykończenia. Sprytnie rozpiszesz swój grafik zajęć i nie będziesz miał opóźnień ani zaległości. Chociaż sam będziesz błyszczał inwencją i pomysłowością, bądź otwarty na argumenty i pomysły innych. Decyzje biznesowe podejmuj w porozumieniu z kimś bardziej od Ciebie kompetentnym. W finansach wszystko gra. Dalej tak trzymaj!

BARAN (21 III - 19 IV) Kontynuuj podjęte zadania aż do ich pomyślnego wykończenia. Sprytnie rozpiszesz swój grafik zajęć i nie będziesz miał opóźnień ani zaległości. Chociaż sam będziesz błyszczał inwencją i pomysłowością, bądź otwarty na argumenty i pomysły innych. Decyzje biznesowe podejmuj w porozumieniu z kimś bardziej od Ciebie kompetentnym. W finansach wszystko gra. Dalej tak trzymaj!


BYK (20 IV - 20 V) To bardzo dobry czas na sprawy zawodowe. Masz wszystko poukładane i możesz zacząć nowe projekty. Śmiałe i odważne postanowienia oraz zdecydowane działania pozwolą na realizację bieżących zadań, ale również zupełnie nowego dzieła. Teraz uporasz się z tym, co od dawna sprawiało Ci kłopoty. O sukcesie zadecydują Twoje umiejętności, wiedza i doświadczenie. W uczuciach ciepło, ciepło aż gorąco.


BLIŹNIĘTA (21 V - 20 VI) Nowe obowiązki, nowe propozycje będą wymagały od Ciebie podwójnego zaangażowania. Nie dasz rady bez pomocy bliskich osób. Do końca roku będziesz wytrwale pracował. Niezależnie od sytuacji i warunków wykażesz się dużą skutecznością i opanowaniem. W miłości sprawy trochę zaczną się komplikować. Nie daj się zwieść na manowce. Strzała Amora trafi niejednego samotnika.


RAK (21 VI - 22 VII) Wchodzisz w ważny etap życia. Ekspansywne działania w sferze zawodowej doprowadzą Cię na szczyty kariery. Warto rozpocząć kursy doskonalące umiejętności zawodowe. Decyzje teraz podjęte jeszcze długo będą wpływały na Twoje życie. Bądź uważny i staraj się przeżyć każdy dzień jak najbardziej efektywnie i rozsądnie. Zyskasz stabilizację finansową i prestiż. Do końca roku unikaj zaciągania kredytów.


LEW (23 VII - 22 VIII) To będzie tydzień na spokojne przeczekanie. W sferze zawodowej spokojne dni. Zdecydowane działania pozwolą na realizację tego, co sobie zaplanowałeś. Ziszczą się wszystkie plany. Los pomoże spełnić prawie każdą królewską zachciankę Lwa. Zadbaj o relacje z otoczeniem. Skoncentruj się na tym, co Cię łączy z innymi. Nie pielęgnuj w sobie urazy i tego, co Cię może dzielić z ludźmi.


PANNA (23 VIII - 22 IX) Dla Panien to wprost sielankowy tydzień. Właśnie teraz odczujesz przypływ sił i energii. Na dodatek będziesz miała nosa do interesów. To dobre wieści dla kariery zawodowej. Będzie szansa, byś zarobiła więcej niż planowałaś. W sferze emocjonalnej los obdarzy Cię niesamowitą intuicją. Gdybyś miała dokonywać wyborów na wagę szczęśliwego życia w przyszłości, to najbliższe dni są do tego idealne!


WAGA (23 IX - 22 X) Nawał obowiązków utrudni Ci kontrolę nad wszystkimi sprawami. Ale to nie powód do panikowania, że wszystkiemu nie podołasz. Takie myślenie wynika z braku zaufania we własne możliwości. Dbaj o pozytywne myślenie. Ważne sprawy odłóż na późniejszy okres. Teraz zajmij się tym, co najpilniejsze, co nie może czekać. Planety miłości sprzyjają spotkaniom z osobami na wysokich stanowiskach.


SKORPION (23 X - 21 XI) Plany zawodowe do przemyślenia, do zmiany, lecz nie do wyrzucenia. Weryfikacja planów może przynieść nieoczekiwane korzyści. Nie lękaj się zmian! Konieczność korekty jest skutkiem pojawiających się nowych szans i okoliczności. Wydatki związane z potrzebami młodszego pokolenia wysuną się na priorytetowe miejsce. Samemu trzeba będzie zacisnąć pasa i ograniczyć własne potrzeby finansowe.


STRZELEC (22 XI - 21 XII) Nasz doskonałą aurę w zasadzie do wszystkiego. Cokolwiek weźmiesz w ręce lub jakikolwiek pomysł będziesz chciał wdrożyć w życie, wszystko się uda. Nie tylko samą pracą i dobrymi pomysłami będziesz żył w tym tygodniu. Teraz możesz więcej czasu przeznaczyć na przyjemności, nawet gdyby sporo kosztowały. Twój portfel jest w stanie dużo wytrzymać. Oczywiście - w granicach rozsądku.


KOZIOROŻEC (22 XII -19 I) Pora zacząć sprężać siły, wytężać umysł i koncentrować się na planowaniu, analizie i organizowaniu. Jednym słowem przygotuj sobie grunt pod najbliższe plany, byś mógł ziścić "wielkie wejście" w najkorzystniejszy dla siebie okres astrologiczny. Tymczasem nie licz na korzystne zbiegi okoliczności sprzyjające zawodowym zmianom. Poprzestań na tym, co masz, ale myśl o przemianach w najbliższej przyszłości.


WODNIK (20 I - 18 II) W pracy odnawiaj dawne kontakty, bo dzięki nim załatwisz pewną ważną sprawę. Zyskasz nowe doświadczenia i umocnisz swoją pozycję. Dzięki pewnemu natchnieniu, rozwiniesz intencję twórczą. Wpadniesz na genialny pomysł, który oprócz pieniędzy, przyniesie Ci sławę. Bądź życzliwy dla swoich krewnych. W miłości poszukuj partnera, który obdarzy Cię uczuciem opartym na szczerości.


RYBY (19 II - 20 III) Sprawy zawodowe potoczą się po Twojej myśli. Perspektywa nowej pracy lub dodatkowego zajęcia staje się coraz bardziej realna. Być może ta świadomość zmobilizuje Cię do aktywniejszego działania i śmiałości. Tak, wiara w siebie potrafi zdziałać cuda. To także sprzyjający okres na ułożenie sobie życia miłosnego. Podboje miłosne będą owocne. Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE