Reklama

Gala nagród Krotoszyński Dąb 2019 [ZDJĘCIA I FILM]

Opublikowano:
Autor:

Gala nagród Krotoszyński Dąb 2019 [ZDJĘCIA I FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znani są już laureaci nagród starosty krotoszyńskiego

    Znani są już laureaci tegorocznej edycji nagrody przyznawanej dorocznie przez starostę krotoszyńskiego, Staniasława Szczotkę - Krotoszyński Dąb. Płaskorzeźbę przedstawiającą najbardziej charakterystyczne drzewo rosnące w lasach na terenie powiatu przyznano w następujących kategoriach:

- Kultura - Nagrodę przyznano dla Muzeum Regionalnego im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie.  W tej kategorii nominowani był: Biblioteka Publiczna w Krotoszynie

- Działalność Gospodarcza - Nagrodę otrzymał Karol Piotrowski z Krotoszyna. Nominowana w tej kategorii była również firma Lege w Koźminie Wlkp. 

- Oświata - Nagrodę otrzymał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie. Nominowany w tej kategorii był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wlkp.

- Działalność społeczna - Nagrodę otrzymało Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Krotoszynie. Nominowane w tej kategorii były Irena Marszałek, przewodnicząca związku Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Krotoszynie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Koźminie Wlkp.

- Sport - Nagrodę otrzymał Klub Olimpiad Specjalnych działający w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Borzęciczkach. Nominowani w tej kategorii byli Julia Damasiewicz z Koźmina Wlkp., kitesurferka, zawodniczka olimpijskiej kadry narodowej oraz Lab Krotoszyn.Jak podkreślał w trakcie gali starosta krotoszyński Stanisław Szczotka, nagrody nie są przyznawane za działalność w danym roku, ale za całokształt osiągnięć laureatów. Zgłoszeń osób do nagrody Krotoszyński Dąb dokonali mieszkańcy powiatu, przedstawiciele samorządów i instytucji. Wyboru dokonała kapituła nagród Krotoszyński Dąb.

Galę tradycyjnie już zorganizowano w gmachu I Liceum Ogólnokształcącego w Krotoszynie. Imprezę swoim śpiewem uświetniły chór Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Krotoszynie oraz Chór Canatete Dominum parafii s. Apostołów Piotra i Pawła

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE