Rozstrzygnięto przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Krotoszyńskiej w Kobylinie oraz w Nieparcie (gm. Krobia). Inwestorem jest Międzygminny Związek Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich.
W kosztach powstania kanalizacji sanitarnej w Kobylinie i Nieparcie, oprócz środków zewnętrznych oraz Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich partycypować będą samorządy: Krobi i Kobylina.
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w dwóch miejscowościach leżących na terenie MZWiK w Strzelcach Wielkich - Kobylinie i Nieparcie będzie kosztowała blisko 11 mln zł.
Rozpoczęcie inwestycji planuje się na początek 2023 r.
Komentarze (0)