Reklama

8 zastępów straży gasiło pożar zabudowań gospodarczych w Warsztach [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

8 zastępów straży gasiło pożar zabudowań gospodarczych w Warsztach [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pożar wybuchł w nocy z soboty na niedzielę. W akcji ratowania dobytku wzięło udział kilka jednostek z powiatu krotoszyńskiego.

Do pożaru zabudowań gospodarczych w miejscowości Warszty (powiat ostrowski), doszło w nocy z soboty na niedzielę. Do zdarzenia skierowano znaczne siły i środki straży pożarnej z powiatu krotoszyńskiego i ostrowskiego.

W akcji brały udział 3 zastępy PSP Krotoszyn, a także jednostki PSP Ostrów Wlkp., OSP Biadki, OSP Orpiszew, OSP Mazury i OSP Daniszyn.    

Działania strażaków polegały m.in. na podaniu dwóch prądów na palący się dach budynku oraz znajdujące się na zewnątrz pod zadaszeniem baloty ze słomą. Nadpaloną słomę wyciągnięto w bezpieczne miejsce i dogaszano. Ze względu na duże zadymienie w pierwszej fazie działań strażacy prowadzili akcję w aparatach ochrony dróg oddechowych.

Podczas akcji z budynku gospodarczego wyprowadzono 3 koniki, które przekazano pod opiekę właścicielowi. Następnie budynek został sprawdzony kamerą termowizyjną. Działania trwały około 2 godzin.

Foto: OSP Biadki

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE