Reklama

48 ciepłych mieszkań w Zdunach. Gmina dostała dofinansowanie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: WFOŚiGW Poznań

48 ciepłych mieszkań w Zdunach. Gmina dostała dofinansowanie - Zdjęcie główne

foto WFOŚiGW Poznań

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 48 mieszkań w budynkach wielomieszkaniowych na terenie gminy Zduny będzie mieć wymienione źródła ogrzewania i poprawioną efektywność energetyczną.

Władze Zdun otrzymały dofinansowanie w kwocie 842.500,00 zł z programu Ciepłe Mieszkanie. 

Umożliwi to poprawę efektywności energetycznej w 48 lokalach mieszkalnych, które znajdują się w budynkach wielomieszkaniowych na terenie gminy - wskazują przedstawiciele zdunowskiego samorządu. 

Celem programu Ciepłe Mieszkanie jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów i gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Program Priorytetowy Ciepłe Mieszkanie realizowany jest w formie dotacji i skierowany jest do gmin, które w ramach Programu mogą uzyskać dotację ze środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, co  pozwoli udzielić dotacji beneficjentom końcowym tj. osobom fizycznym, posiadającym tytuł prawny wynikający z prawa własności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym znajdującym się na terenie gminy, realizującym przedsięwzięcie będące przedmiotem dofinansowania - informują przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

 

Foto:WFOŚiGW Poznań

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy