3 medale dla zawodników z Sulmierzyc na Mistrzostwach Polski Sumo

Opublikowano: 7 grudnia 2020 16:42
Autor:

3 medale dla zawodników z Sulmierzyc na Mistrzostwach Polski Sumo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Sumo, które odbyły się w Brzegu Dolnym wzięło udział 109 zawodników.

Reprezentanci 21 klubów z całej Polski walczyli o medale podczas Mistrzostw

W Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Sumo. Klub Olimpijczyk z Sulmierzyc wystawił 5 reprezentantów.

Walki odbywały się na dwóch matach. W zawodach brało udział 109 zawodników z 21 klubów. Sulmierzycki Klub zdobył 3 medale – wskazuje Rafał Patalas z Klubu Olimpijczyk z Sulmierzyc.

Aż trzech z pięciu młodych zawodników z Sulmierzyc wróciło do domu z medalami.

Nikola Kromek zajęła 3 miejsce w kategorii 55 kg, Szymon Gibasiewicz zdobył srebrny medal w kategorii 60 kg, a Dominika Grobelna wywalczyła brązowy medal zdobywając trzecie miejsce w kategorii +65 kg.

Gratulujemy młodym zawodnikom z Sulmierzyc!