Narodowe Święto Niepodległości w Sulmierzycach [ZDJĘCIA] Mieszkańcy Sulmierzyc uczcili 106. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą za Ojczyznę, po której delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Wdzięczności. Obchody uświetniły: Sulmierzycka Orkiestra Dęta oraz Chór Cecylia. (...)