17 cze / Laury, Marcjana, Alberta
Styl życia

Bezdomne psy i koty mają dziś swoje święto

Bezdomne, opuszczone i niekochane, zamieszkują schroniska i każdego dnia wypatrują dobrych ludzi, którzy zechcą je przygarnąć i pokochać.

ES 94 04 kwi 11:00

Artur Marek, Błażej Zimmermann oraz Marcin Obal ze Zdun - kumple z maratonu

Mają słabość do biegania. Jednak każdy inny powód, by pokonywać kolejne kilometry. Artur, Błażej i Marcin ze Zdun opowiedzieli nam - jak zrodziła się ich pasja.

A.F 50 03 sty 07:13

Hanna Jamry - pasjonatka gotowania, która zachwyca szefów kuchni

Gotowała z Kurtem Schellerem i Robertem Sową. Wojciechowi Modestowi Amaro podpowiedziałaby, żeby nakładał na talerz nieco większe porcje, a Karol Okrasa był zachwycony smakiem przygotowanej przez nią mozzarelli. Z zawodu kaletnik, z umiłowania kucharka – oto Hanna Jamry z Rozdrażewa.

T.S 84 01 sty 15:00

Seszele z Andrzejem Aleksandrzakiem z Krotoszyna

„Zaginiony Eden”, „Wyspy szczęśliwe”, „Przyrodniczy raj na Oceanie Indyjskim” – to rajskie i bajeczne Seszele – zwiedzajcie je razem z żeglarzem oraz podróżnikiem z Krotoszyna – Andrzejem Aleksandrzakiem, który ten piękny rejon świata odwiedzał już kilkakrotnie.

M.P 243 31 gru 17:08

Martyna Marszałek z Rozdrażewa wykonuje bodypainting

Stawała przed lustrem i ćwiczyła. Później za „płótno” służyli jej najbliżsi z rodziny. Dziś Martyna Marszałek z Rozdrażewa to już mistrzyni w bodypaintingu. Na ciele potrafi wyczarować prawdziwe dzieła sztuki.

T.S 61 08 kwi 16:32

Zaczęło się od szydełka i nitki z igłą

Nie wiecie czym jest scrabooking czy decoupage? Nie macie pomysłu na oryginalny prezent dla rodziny czy znajomego? Zapukajcie do drzwi Agnieszki Pfloegel ze Zdun.

A.F 49 02 kwi 16:05
Popularne w Styl życia

Brak popularnych