Reklama

Turniej żaków w Koźminie Wlkp. [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Turniej żaków w Koźminie Wlkp. [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Piłkarskie zespoły żaków walczyły na turnieju w Koźminie Wlkp.

Jeszcze przed okresem pandemii planowano trzydniową rywalizację w różnych kategoriach wiekowych. Jednak sytuacja panująca w kraju i względy bezpieczeństwa wymusiły zmniejszenie liczby drużyn. Wystartowało 6 ekip. Dla większości zespołów rywalizacja w towarzyskim turnieju w Koźminie Wlkp., była pierwszą od czasu zawieszenia rozgrywek. Organizatorzy zadbali o środki do dezynfekcji oraz co kilka minut przypominali o zachowaniu środków bezpieczeństwa.

Najmłodsi zawodnicy nie ukrywali radości z możliwości gry o stawkę. Piłkarze, mimo lejącego się z nieba żaru, dawali z siebie wszystko. Zawody rozgrywane były na trzech boiskach jednocześnie, dzięki czemu zawody przebiegały szybko i sprawnie.

Spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym.  Dwie drużyny: Wisła Borek Wlkp. i Czarni Dobrzyca wygrały po 4 spotkania i zaliczyły jedną porażkę. W takiej sytuacji o zwycięstwie decydował bezpośredni pojedynek, w którym górą była Wisła - i zawodnicy tej drużyny cieszyli się ze zwycięstwa w turnieju.

Jak podkreślali trenerzy i opiekunowie, rywalizacja była ważna choćby dlatego, że pokazała jak wiele pracy będą musieli włożyć młodzi piłkarze, aby wrócić do formy, którą mieli przed wybuchem pandemii.

Na koniec wręczono medale, puchary i indywidualne wyróżnienia. Sławomir Gruchała, dyrektor GOS-u Koźmin Wlkp. - który był organizatorem turnieju - podziękował zawodnikom za walkę i jednocześnie wyraził nadzieję, że w sierpniu wszyscy znów spotkają się na turnieju - ale tym razem w szerszym gronie.

Wyniki rywalizacji:

  1. Wisła Borek Wlkp.
  2. Czarni Dobrzyca
  3. GOS Koźmin Wlkp. I
  4. KKS Astra Krotoszyn I
  5. GOS Koźmin Wlkp. II
  6. KKS Astra Krotoszyn II

Zobacz galerię zdjęć z turnieju!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE