reklama

Sulmierzyce. Zakończono remont szatni [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Sulmierzyce. Zakończono remont szatni [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Autor: UM Sulmierzyce
Zobacz
galerię
5
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportSzatnia i pomieszczenia sanitarne przy salce zapaśniczej w Sulmierzycach przeszły generalny remont.
reklama

W ramach 6. edycji programu "Szatnia na Medal" Sulmierzyce dostały 33.750,00 zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na remont szatni i pomieszczeń sanitarnych przy salce zapaśniczej w Sulmierzycach. Całkowity koszt inwestycji to 67.500,00 zł - brakująca kwota została pokryta z budżetu miasta. 

W ramach prowadzonych robót wymieniono i naprawiono istniejące urządzenia instalacji i elementów wyposażenia. Ściany i posadzki wyłożono płytkami ceramicznymi, zabudowano prysznic i toalety, wykonano nowe posadzki wraz z izolacją, pomalowano ściany i sufity oraz zamontowano nowe drzwi - wyliczają władze Sulmierzyc. 

Remont przeprowadziła firma Zabudowa Wnętrz Piotr Stęczniewski z Sulmierzyc. 

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo