W ramach 6. edycji programu "Szatnia na Medal" Sulmierzyce dostały 33.750,00 zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na remont szatni i pomieszczeń sanitarnych przy salce zapaśniczej w Sulmierzycach. Całkowity koszt inwestycji to 67.500,00 zł - brakująca kwota została pokryta z budżetu miasta.
W ramach prowadzonych robót wymieniono i naprawiono istniejące urządzenia instalacji i elementów wyposażenia. Ściany i posadzki wyłożono płytkami ceramicznymi, zabudowano prysznic i toalety, wykonano nowe posadzki wraz z izolacją, pomalowano ściany i sufity oraz zamontowano nowe drzwi - wyliczają władze Sulmierzyc.
Remont przeprowadziła firma Zabudowa Wnętrz Piotr Stęczniewski z Sulmierzyc.
Komentarze (0)