Sokół wiceliderem

Sokół wiceliderem - Zdjęcie główne

Sokół Chwaliszew w Krotoszynie podejmował drużynę Zębców Ostrów Wlkp. Prowadzenie dla gospodarzy w 18 min. zdobył Krystian Dudek. Po półgodzinie wyrównał Damian Giernalczyk, ale pięć minut później rzut karny dla chwaliszewian wykorzystał Damian Gmerek. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Druga połowa zaczęła się od ataków gości. Sokół nie zamierzał się jednak tylko bronić, sam przeprowadzając kilka szybkich, ciekawych i niebezpiecznych ataków. Niestety albo brakowało dokładności, albo skutecznie interweniowała defensywa rywali. Wreszcie w 72 min.trafił Gmerek. Dzięki temu zwycięstwu chwaliszewianie awansowali na fotel wicelidera. (wb) Sokół chwaliszew - Zębców Ostrów wlkp. 3:1 (2:1) Sokół: P. Chmielarz, Szymczak, Ciepły, Frąszczak, Eliasz (63 Pietrzak), Dudek, Minta, Gmerek, P. Śliwiński (87 M. Śliwiński), Śpitalniak (86 Galer), K. Chmielarz (80 Stefan) Zębców: Kubiak, Drożdżyński, Lofalski, Śledzik, Szewczyk (61 Wala), Frąszczak (46 Szymański), Pyta (67 Grzegorowski), Gmerek, Giernalczyk (78 Kuliński), Garbarczyk, Kaczmarek Bramki 1:0 Krystian Dudek 18’ 1:1 Damian Giernalczyk 30’ 2:1 Damian Gmerek 35’ (karny) 3:1 Damian Gmerek 72’