3:0 dla Piasta

3:0 dla Piasta   - Zdjęcie główne

Po czterech porażkach z rzędu, a siedmiu w tym sezonie, piłkarze Piasta nareszcie wygrali. Na własnym terenie pokonali beniaminka z Mogilna. Najwierniejsi kibice zespołu z powiatu krotoszyńskiego cierpliwie czekali na jego przełamanie. Pierwszy kwadrans gry należał jednak do gości. Z czasem pojedynek się wyrównywał. Po rzucie rożnym Jakuba Borowczyka celnie główkował Artur Krawczyk. Dziesięć minut później mógł on zapisać na swoim koncie asystę, ale po jego podaniu, z bliska, do pustej bramki, nie trafił Adrian Dąbrowski. Na początku drugiej połowy dobrej sytuacji nie wykorzystał Krawczyk, ale zaledwie po chwili został sfaulowany przez Adama Waneckiego. Podyktowany został rzut karny. Bramkarz wyczuł jednak intencje Glapiaka. W 74 minucie prowadzenie podwyższył Artur Krawczyk, a długo wyczekiwane zwycięstwo Piasta przypieczętował w 88 minucie Borowczyk. Więcej w aktualnym numerze Gazety Krotoszyńkiej. (wb) Piast Kobylin - Pogoń Mogilno 3:0 (1:0) Piast: Michałowicz, Biernat, Kendzia, Dąbrowski (73 Pospiech), Zmyślony, Borowczyk (90 Baziuk), Krawczyk, Tomkowiak (89 Frąckokowiak), A. Kurzawa, M. Kurzawa, Glapiak Pogoń: Wanecki, Duszynski, Arent, D. Kempski, Ł. Kempski, Wojciechowski (87 Kopliński), Malczewski, A. Szal (46 Plewa), Krajnyk, Czaplewski (59 Przybysz), K. Szal (87 Mrówczyński) Bramki:1:0 Artur Krawczyk 19’ 2:0 Artur Krawczyk 74’ 3:0 Jakub Borowczyk 88’