25 lut / Wiktora, Cezarego

Taekwondziści z Rozdrażewa z sukcesami

Autor: T.S> 30 mar 15:00
W zawodach startowało 160 zawodników z ośmiu klubów. Reprezentacja sekcji UKS Tornado z Rozdrażewa liczyła 6 zawodników. Młodzi sportowcyzdobyli 5 medali.

Reprezentacja rozdrażewskiej  sekcji Uczniowskiego Klubu Sportowego Tornado Jarocin z powodzeniem wystartowała w pierwszej kolejce Wielkopolskiej Ligi Taekwondo Olimpijskiego 2019  we Włoszakowicach. W zawodach wzięło udział ponad 160 zawodników z ośmiu klubów. Reprezentacja z Rozdrażewa liczyła 6 zawodników i  zdobyła 5 medali.

 

Zawodnicy startowali w czterech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzik, kadet, junior i rywalizowali w trzech konkurencjach: kopnięcia na czas, tor sprawnościowy oraz walka sportowa. Każda konkurencja podzielona była na kategorie wiekowe, w których przyznawano oddzielnie medale.


Spośród zawodników rozdrażewskiej sekcji taekwondo najlepiej spisali się: Oliwia Waliszewska (złoty i srebrny medal), Artur Szczepański (dwa srebrne medale) i Aleksandra Gniazdowska (brązowy medal)

 

- Sekcja Taekwondo Olimpijskiego Rozdrażew prowadzi swoją działalność w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie. Zajęcia prowadzone są w trzech grupach wiekowych: grupa przedszkolna, dzieci i młodzież. Jako trenerzy jesteśmy bardzo zadowoleni ze startu swoich podopiecznych, ponieważ podczas treningów stawiamy na dobrą zabawę i miłą atmosferę, co przełożyło się na osiągnięcie sukcesów przez naszych podopiecznych – mówią trenerzy UKS Tornado - Hubert Grzesiak i Sebastian Brugger

 

 

Ostatnie komentarze
Popularne w Sporty walki