12 gru / Dagmary, Aleksandra, Ady
Piłka nożna

Zagrali dla Henia

W sali koźmińskiego ZSP odbył się mikołajkowy turniej piłki nożnej. Miał on wymiar charytatywny, gdyż służył zebraniu środków na rzecz byłego zawodnika Białego Orła, Henryka Krawczyka zmagającego się z ostrą białaczką szpikową.

WB, fot. Szybkie Trampki 56 11 gru 10:03

Trudności hartują Astrę

Piłkarze niższych szczebli rozgrywkowych zakończyli już rundy jesienne. Tak też jest w przypadku grupy trzeciej wielkopolskiej piątej ligi (czyli poprzednio kalisko – konińskiej międzyokręgówki).

WB 58 04 gru 11:15

Wygrana Astry z Polonusem

Rundę jesienną piłkarze Astry zakończyli wygraną w Kazimierzu Biskupim.

WB 45 19 lis 18:15

Zwycięstwo Piasta na koniec rundy

Efektownym zwycięstwem rundę jesienną zakończyli piłkarze Piasta. Na własnym terenie pokonali oni wyżej notowany zespół - SKP Słupca.

WB 32 19 lis 15:42

Przełamanie Białego Orła

Po serii porażek piłkarze Białego Orła się przełamali i rundę jesienną zakończyli zwycięstwem. Na własnym terenie pokonali Zielonych Koźminek.

WB 56 19 lis 13:48

Koźmin. Biały Orzeł przegrał z Grębaninem. [ZDJĘCIA]

W okręgowym finale Pucharu Polski piłkarze Białego Orła, u siebie, ulegli GKS Grębanin. Ale jak się okazuje, nie stracili jednak jeszcze szans na to zdobycie tego trofeum.

WB 118 12 lis 09:30

Znów porażka Orła

Trzeciej pod rząd ligowej porażki doznali piłkarze Białego Orła. Tym razem bez chociażby punktu wrócili z Grębanina.

WB 65 05 lis 11:47

Szczęśliwa trzynastka

Szczęśliwa trzynastka

WB 53 05 lis 10:53

Wreszcie wygrana Piasta

Po serii porażek, w tym kilku bardzo wysokich, piłkarze Piasta wreszcie przerwali złą passę przypominając, że też potrafią wygrywać – i to w bardzo efektownym stylu. A przekonała się o tym Tulisia.

WB 63 05 lis 10:42

Integracyjny turniej

Na boisku krotoszyńskiego Zespołu Szkół Specjalnych już po raz siedemnasty odbył się integracyjny turniej piłki nożnej drużyn pięcioosobowych.

WB 79
Popularne w Piłka nożna
Zagrali dla Henia