/ Urbana, Saturnina, Krzysztofa
Piłka nożna

Derby Poznania w Ekstraklasie – zapowiedź meczu!

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do hitowego spotkania w Ekstraklasie, szczególnie z punktu widzenia fanów z Wielkopolski. Lech Poznań na swoim boisku podejmie derbowego przeciwnika – Wartę.

Materiał partnera 102 18 wrz 10:09

Lech Poznań vs Wisła Płock – zapowiedź 2. kolejki Ekstraklasy!

Pierwsza kolejka Ekstraklasy już za nami! Emocji na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej nie zabrakło, jednak fani Lecha Poznań nie mają powodów do radości. Czy Kolejorz w drugiej serii gier pokona Wisłę Płock na swoim boisku? Sprawdzamy, jak bukmacher PZBuk przewiduje przebieg tej rywalizacji.

Artykuł partnera 150 27 sie 17:00

Akademia Talentów wróciła z Jarocin Cup ze srebrnym medalem

Trampkarze Akademii Talentów wzięli udział w trzydniowym turnieju Jarocin CUP. Do Jarocina pojechali z trenerem Kacprem Kmieciakiem.

M.P. 193 07 lip 10:15

Ronaldo przekracza kolejne granice. Ktoś mu dorówna?

Cristiano Ronaldo jest niekwestionowanym piłkarskim królem. Wygrywa wszystko co jest możliwe, bije rekordy popularności, finansowe i sportowe.

ola 251 30 sty 15:30

Powiatowy finał Tymbarku

W Kobylinie odbył się powiatowy finał turnieju

WB 266 13 gru 10:11

Zagrali dla Henia

W sali koźmińskiego ZSP odbył się mikołajkowy turniej piłki nożnej. Miał on wymiar charytatywny, gdyż służył zebraniu środków na rzecz byłego zawodnika Białego Orła, Henryka Krawczyka zmagającego się z ostrą białaczką szpikową.

WB, fot. Szybkie Trampki 301 11 gru 10:03

Trudności hartują Astrę

Piłkarze niższych szczebli rozgrywkowych zakończyli już rundy jesienne. Tak też jest w przypadku grupy trzeciej wielkopolskiej piątej ligi (czyli poprzednio kalisko – konińskiej międzyokręgówki).

WB 186 04 gru 11:15

Wygrana Astry z Polonusem

Rundę jesienną piłkarze Astry zakończyli wygraną w Kazimierzu Biskupim.

WB 149 19 lis 18:15

Zwycięstwo Piasta na koniec rundy

Efektownym zwycięstwem rundę jesienną zakończyli piłkarze Piasta. Na własnym terenie pokonali oni wyżej notowany zespół - SKP Słupca.

WB 137 19 lis 15:42

Przełamanie Białego Orła

Po serii porażek piłkarze Białego Orła się przełamali i rundę jesienną zakończyli zwycięstwem. Na własnym terenie pokonali Zielonych Koźminek.

WB 164 19 lis 13:48
Popularne w Piłka nożna

Brak popularnych