Reklama

Profesjonalny wydruk wizytówek i materiałów reklamowych online

Opublikowano:
Autor:

Profesjonalny wydruk wizytówek i materiałów reklamowych online - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane

Wizytówki firmowe dla pracowników stanowią ważny element każdego przedsiębiorstwa, gdyż wpływają na wizerunek firmy i współtworzą jej tożsamość. Są one niezbędne w kontaktach biznesowych, dlatego warto zadbać o to, aby ich projekt, wygląd i jakość były nienaganne. Drukarnia online jest bardzo wygodną formą druku wizytówek dla menedżerów i innych pracowników firmy.

Usługi wydruku online – wygodne i szybkie zamówienia

Drukarnia internetowa proponuje bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie drukowania. Za pośrednictwem portalu stworzonego dla zamawiających można wydrukować wizytówki, karty biznesowe, ulotki, broszury, katalogi czy kalendarze. Zamówienie materiałów do wydruku odbywa się za pomocą portalu internetowego caffeprint.eu, do którego należy się zarejestrować. To bardzo wygodna forma współpracy z drukarnią, gdyż zleceniodawca może w prosty i wygodny sposób zamówić wydruk poszczególnych materiałów. Ponadto ma dostęp do poprzednich projektów i do historii zleceń. Zadaniem zleceniodawcy jest wgranie poszczególnych plików  do systemu, a następnie poddanie ich weryfikacji przez system. Po automatycznym sprawdzeniu czy pliki są poprawne i nie zawierają żadnych błędów klient dokonuje zamówienia, co oznacza, że samodzielnie wybiera poszczególne parametry dotyczące wizytówek czy innych materiałów do wydruku. Należy zatem wybrać odpowiedni format i grubość papieru, a także rodzaj i nakład, czyli liczbę drukowanych egzemplarzy czy sztuk.

Standardowe rodzaje wizytówek

Zgodnie z najnowszymi trendami wizytówki firmowe drukowane są na papierze kredowym o różnej grubości wahającej się od 275 g do 600 g w przypadku kartonu, natomiast w przypadku papieru kredowego grubość wynosi 350 g. Drukarnia online oferuje kilka różnych rodzajów i formatów wizytówek w zależności od ich przeznaczenia. Do najpopularniejszych należą proste wizytówki o wymiarach 85 x 55 mm lub 90 x 50 mm. Poza tym można również zamówić mniej konwencjonalne wizytówki składane, do wyboru o wymiarach 170 x 55 mm, 180 x 50 mm albo 90 x 100 mm.

Karty firmowe  - profesjonalne wydruki

Oprócz kart wizytowych dużą popularnością cieszą się również tzw. karty firmowe. Po opracowaniu projektu klient wgrywa plik do portalu i po pozytywnej weryfikacji zleca zamówienie. Większość klientów wybiera karty z zaokrąglonymi rogami. Karty firmowe oprócz zastosowania specjalnego papieru lub kartonu UV EFFECT można uatrakcyjnić efektem złocenia lub srebrzenia.

Inne usługi drukarni

W ofercie drukarni internetowej Caffe Print znajduje się cała gama różnorodnych produktów do wydruku. Oprócz tradycyjnych lub oryginalnych formatów ulotek i wizytówek czy kart firmowych, można wydrukować również teczki firmowe, a także plakaty, notesy oraz różne rodzaje kalendarzy. Do często zamawianych produktów należą również tzw. biuwary, czyli arkusze kartek do sporządzania szybkich notatek, drukowane w formie podkładek pod biurko. Klient może zamówić biuwary o różnej licznie arkuszy - 100, 52 oraz 26-kartkowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE