Reklama

Płytki gresowe i ogrzewanie podłogowe idealny duet w Twojej łazience.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Płytki gresowe i ogrzewanie podłogowe idealny duet w Twojej łazience. - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Płytki gresowe wydają się najbardziej odpowiednim i bezpiecznym materiałem, wybieranym na posadzkę domu w którym rządzą systemy ogrzewania ekologicznego takie jak: fotowoltalika czy ogrzewanie podłogowe. Sposoby wykończenia podłogi w łazience podobnie jak i ścian nadaje wnętrzu odpowiednego charakteru. Dlatego tak bardzo ważne jest aby faktura oraz kolorystyka gresu odpowiadała naszym potrzebom i gustom.

Ogrzewanie podłogowe w łazience

Ogrzewanie podłogowe może dodatkowo wspomóc nam instalację grzewczą. Z pośród jej zalet możemy wymienić energooszczędność oraz jej niewidoczność - w pełni ukryta pod posadzką. Z dużą pewnością takie źródło ciepła sprawdzi się w Twojej łazience, gdzie chodzimy boso. W strefie mokrej woda będzie szybciej wysychać z posadzki. Oprócz rozmieszczenia instalacji cieplnej pod posadzką należy przemyśleć materiał jakim obłożymy naszą podłogę. W tym przypadku warto pomyśleć o płytkach gresowych, które idealnie współpracują z wybraną przez nas instalacją.

Czym są płytki gresowe?

Postawienie na drewnianą podłogę w łazience, zawsze będzie się równać z odpowiednim jej zabezpieczeniem przed wilgocią oraz wodą. A co jeśli chcemy położyć ogrzewanie podłogowe? Wtedy nie tylko musimy wybrać płytki z zaletą antypoślizgowości, odpowiednią klasą ścieralności ale rodzaj okładziny, który jest odporny na wyższą temperaturę, nieodkształcający się pod wpływem ciepła oraz dobrze przewodzi ciepło. Tu idealnie sprawdzą nam się płytki gresowe. Każda z tych cech to rezultat metody ich produkcji. Płytki gresowe to mieszanina kilku rodzajów gliny, skalania oraz piasku. Mieszanka jest prasowana pod wysokim ciśnieniem oraz wypalana w piecu w wysokiej temperaturze od 1100 do 1200 ° C. Obecna technologia i produkcja gresów pozwala na stworzenie gresów do złudzenia przypominających kamień, drewno czy najmodniejszy w tym sezonie beton. Wybór struktur na polskim rynku jest zatem ogromny.

Wybierz płytki gresowe w Salonie JETA w Krotoszynie

Jeśli nie wiesz gdzie znaleźć odpowiednie płytki gresowe spełniające wszystkie właściwości płytek podłogowych do łazienki, a dodatkowo spełnią wszystkie kategorie pod ogrzewanie podłogowe – zapraszamy do kontaktu z obsługą Salonu JETA przy Al. Powstańców 62 w Krotoszynie.

W SALONIE JETA W KROTOSZYNIE odnajdziesz gresy tylko I gatunku. To właśnie u nas znajdziecie kilka nowych propozycji płytek gresowych z kolekcji STUDIOS oraz GRUNGE włoskiego producenta ABITARE. Gres Studios prezentuje subtelną fakturę betonu. Delikatne przetarcia i naturalna kolorystyka wpisze się w stylistykę miejskiego stylu. Kolejna nasza propozycja z zakresu gresów to kolekcja RUGGINE inspirowana stylem życia południowych mieszkańców Europy. Kolekcja posiada dwa dekory oraz dwa odcienie płytek z efektem rdzy. Ta kolorystyka idealnie wpisze się w klimat łazienki LOFT. Proponowane przez nas płytki podłogowe są dostępne w jednym wymiarze 60x120 oraz posiadają ratyfikacje, co oznacza, że można je układać z minimalną fugą.

Gresy dzięki szerokiej ofercie dostępnej na rynku sprawdzą się w każdej przestrzeni domu. A ze względu na to, że same w sobie są zimne, ogrzewanie podłogowe przyjemnie rozgrzeje ich powierzchnię. To duet doskonały, który sprawdzi się nie tylko w łazience ale w kuchni, salonie czy holu.

Gres OXIDE i Dekor Darkness Ruggine / ibero casainfinita

KONTAKT :

Al.Powstańców 62
63-700 Krotoszyn
62 725 24 85;
500 611 127
[email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE