SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKÓW!

Opublikowano:
Autor:

SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKÓW! - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Melle Sp. z o.o.

właściciel marki chemii samochodowej K2 zatrudni osobę na stanowisko:

Asystent ds. sprzedaży

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic

Dołącz do nas, a zdobędziesz unikalną i wartościową wiedzę o tym jak działa sprzedaż firmy.

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki ;

- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia unikalnych umiejętności i awansu;

- dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (zarządzenie projektami, analityka internetowa, zarządzenie mediami społecznościowymi i wiele innych);

- pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

- kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji;

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

- dobra znajomość MS Excel.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie umów i raportów;

- nadzorowanie pracy handlowców;

- przygotowywanie materiałów informacyjnych dla klientów, współpraca z grafikami;

- aktywacja leadów - klientów zgłaszających się do współpracy;

- inne czynności związane ze sprzedażą.

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,Asystent ds. sprzedaży” na adres:

- e-mail: k2pro@melle.com
(skontaktujemy się z wybranymi osobami)

- Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.

- tel. (062) 735 16 00, fax (062) 737 88 11

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE